Sound Crazy

Serwis kultury

Pomysły na zagraniczny urlop

Dobiegają końca piłkarskie emocje i rozpoczynają się wakacje. Plany najczęściej snuje się na parę miesięcy przed wyjazdem, ale dla zwlekających bez wątpienia zostaną dobre oferty w biurach podróży. Pojawia się pytanie: jaki kierunek obrać i jakie biuro podróży wybrać?
Podróże z dzieckiem
Napisał: FuturePR
Na podstawie: FuturePR
W tym roku prawie 70 procent rodaków wybierze wakacje w kraju. To ciekawa wiadomość dla ludzi, którzy pragną całkowicie odpocząć od krajanów, w poprzednich latach często spotykanych w popularnych kurortach. Patrząc na najczęściej obierane kierunki na wakacje Hiszpania, Grecja, Włochy i Chorwacja znajdują się najwyżej w rankingu. Nietrudno się domyślać, skąd się tu znalazły trzy pierwsze kraje – dręczone zapaścią nęcą niższymi cenami na miejscu. Szczególnie wakacje w Grecji wydają się najtańszą opcją.

Wiele osób od jakiegoś czasu bało się podróżować do kraju Egipcjan. Zmiana ustroju w tym kraju się w końcu uspokoiła, zatem wakacji tam nie trzeba się już obawiać. Warto zajrzeć do ofert last minute Egipt może okazać wyśmienitym wyborem w tym roku. Dysponującym większą ilością gotówki polecam opcje all inclusive. Egipt tego lata (kliknij po więcej) najprawdopodobniej także nie będzie zadeptywany, dlatego wakacje tam szczerze rekomenduję.

indie, egzotyczne
Na podstawie: http://www.eccotravel.eu/
Odwiedzając biuro podróży (na przykład: ) należy zwrócić uwagę na pewien kraj nad morzem Czarnym, który potrafi zaoferować względnie niewysokie ceny, piękne krajobrazy i pyszne jedzenie. Mowa tu o Bułgarii rzecz jasna. Szczególnie polecam odwiedzić Warnę i Złote Piaski, cudowne nadmorskie miejscowości. Oferty wycieczek możemy dostać zarówno w opcjach last minute, jak i all inclusive. Bułgaria to ciągle niedoceniana do końca przez Europę wakacyjna perełka.

Zobacz, że praktyczna propozycja (https://horyzont.net.pl/) posiada potrzebne dane, okażą się cenne - one Cię bezsprzecznie całkowicie wciągną. Kliknij tutaj!

Zobacz oferty:


Opublikowany przez Administrator w dniu 2023-01-04 20:11:11
Tagi: wakacje, last minute, biuro podróży