Sound Crazy

Serwis kultury

Wypadek samochodowy nie jest miłą sprawą, a potem i tak czeka nas przykra walka z ubezpieczycielem o odszkodowanie

polska to jest taki osobliwy kraj, gdzie ofiary wypadku samochodowego, są ofiarami dwukrotnie. Podczas wypadku i później, gdy ubezpieczyciel robi wszystko, by zaniżyć odszkodowanie.
odszkodowania powypadkowe
Napisał: Metropolitan Transportation Authority of the State of New York
Na podstawie: http://www.flickr.com


karta kredytowa
Napisał: reynermedia
Na podstawie: http://www.flickr.com


Jesteśmy na wysokiej pozycji na wstydliwej liście krajów, gdzie ubezpieczyciele regularnie obniżają odszkodowanie, które powinni wypłacać ofiarom wypadków. Zamiast koncentrować się na leczeniu oraz dochodzeniu do siebie pokrzywdzony jest zmuszony oprócz tego stawiać się w sądach i walczyć o swoje prawa. Aby nie zakopać się w papirologii, należy udać się w tej sprawie do specjalistów. Doświadczona spółka, dla której odszkodowania powypadkowe to codzienna praca, zna ten światek na wylot. Ma swoich rzeczoznawców i lekarzy, którzy ocenią rzetelnie rozmiar doznanych urazów. Oprócz tego, będą w naszym imieniu sprawdzać przebieg poczynań przed sądem. Nie będziemy zobligowani uczyć się także prawniczego języka. Wszytko będzie pod kontrolą i niczym nie będzie trzeba się stresować. Sprawdzone są te firmy, które nie pobierają żadnych pieniędzy przed zakończeniem procesu. Swe wynagrodzenie ściągają dopiero po zwycięskim załatwieniu sprawy. Jest to niebywale etyczne podejście. Większe firmy, które działają na terenie całego kraju, dają gwarancję tego, że naszą sprawą zainteresują się specjaliści.
Trzeba jednak wspomnieć o tym, że sprawy przed wymiarem sprawiedliwości o odszkodowanie (polecamy ciekawy artykuł dotyczącą - odszkodowanie po wypadku) mogą dość długo się ciągnąć. Czasami może to trwać nawet 2 lata, więc musimy uzbroić się w cierpliwość.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2022-01-31 10:37:49
Tagi: polska, moc, firma