Sound Crazy

Serwis kultury

W jaki sposób dopasować model spodni?

Doskonale wiemy o tym, iż nie ma figur perfekcyjnych. Każda z pań ma swoje większe oraz mniejsze kompleksy, każda potrzebuje zakamuflować wybraną część sylwetki, a podkreślić inną.


Należycie dobrany ubiór może wydobyć z postur to, co piękne oraz ukryć, to czego nie potrzebujemy demonstrować.


kostiumy kąpielowe
Napisał: H&M
Na podstawie: H&M


W jaki sposób więc poprawnie dobrać spodnie do swojej sylwetki? Jeśli dajmy na to pragniesz troszeczkę bardziej zaokrąglić swą pupę, kup spodnie z większymi kieszeniami z tyłu. Znakomicie gdy kieszenie wzmocnione będą o zamek błyskawiczny czy też guzik - wszystko to z pewnością uwydatni Twoją pupę. Jeżeli natomiast chodzi o krój, wybieraj biodrówki. Wybieraj jasne odcienie, one posiadają moc optycznego powiększania. Czego musimy unikać? Stroń od jeansów pozbawionych kieszonek , one na pewno "spłaszczą" Twą pupę. Zrezygnuj również z boyfriendów. Nie będą to spodnie dla Ciebie.
Jakiego typu spodnie powinnaś wkładać gdy posiadasz duże uda? Bez wątpienia im ciemniejsze - tym lepiej. Ciemne zabarwienia optycznie wysmuklą Twoje nogi. Nabywaj spodnie z elastycznych materiałów, to zagwarantuje ci wygodę w noszeniu. Stawiaj na proste, lub lekko poszerzane nogawki. Fason boyfriendów też będzie sprzyjał Twej sylwetce. Czego trzeba unikać? Na pewno białych dżinsów. Zrezygnuj też z legginsów. Ciasne spodnie uwypuklają każdą fałdkę tłuszczu. Z kolei jeśli pragniesz skryć swój troszeczkę zaokrąglony brzuszek, wybieraj spodnie z normalnym lub wysokim stanem. Uwydatnij smukłe nogi wąskimi dżinsami.


W odwróceniu uwagi od zaokrąglonego brzuszka dobrze również mogą spisać się spodnie z dużymi kieszonkami. Czego się wystrzegać? Na pewno niskich biodrówek a także bardzo wysoko zabudowanych dżinsów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2022-01-19 08:13:16
Tagi: gra, moc, życie