Sound Crazy

Serwis kultury

Pani szuka pana a pan pani

Trudno brnąć przez życie w pojedynkę szczególnie, kiedy nie jesteśmy już nastolatkami i marzy nam się stabilizacja. Jednak, jeśli w naszym otoczeniu brakuje osoby, która by się nami zainteresowała lub którą my sami byśmy się chcieli zainteresować, to można spróbować poszukiwań przez Internet. Internet daje możliwość wstawienia ogłoszenie typu: pani szuka pana. Być może ktoś się odezwie. Ludzie wstawiają przeróżne ogłoszenia.


randka
Napisał: Segafredo Zanetti
Na podstawie: Segafredo Zanetti
Niektórzy piszą dużo, inni są niezbyt wylewni. Niektóre osoby dodają własne zdjęcia inne nie. Wszystko jest zależne od tego, jaką osobą jesteśmy. Ale, jeśli postanawiamy pójść na taką randkę z Internetu, tzn. z osobą poznaną drogą internetową to postawmy na jakieś publiczne miejsce i poinformujmy kogoś ze znajomych, że spotykamy się z taką osobą. Nigdy nie wiemy, kto w rzeczywistości kryje się po drugiej stronie ekranu.


Poszukiwania swojej drugiej połówki

Obecnie ludzie szukają swojej drugiej połówki przez Internet. Nie jest łatwo, bo w sieci jest pełno osób, które nie mówią prawdy, ale są też szczerzy i normalni ludzie, którzy w końcu maja ochotę
kolacja
Napisał: Sigma International
Na podstawie: Sigma International
się z kimś zapoznać. Jeżeli chodzi o granice wiekowe, to jest pełny przekrój, począwszy od ludzi w wieku trzydziestu lat bez żadnej górnej granicy. Bywa, że wnukowie zakładają swoimi babciom albo dziadkom profile na portalach randkowych dla osób starszych. Nikt nie lubi patrzeć, jak ktoś z naszych bliskich siedzi samotnie cały dzień w mieszkaniu i nawet nie ma, do kogo się odezwać. Czasem pani szuka pana, który miałby zostanie jej bratnią duszą - . A bywa i tak, że młoda matka z dzieckiem chciałaby poznać odpowiedzialnego mężczyznę, który zaopiekuje się nią i maluchem.


Życie to wiele scenariuszy, bywa, że największy wpływ mamy na swoje życie my sami, a czasem dzieją się różne historie. Sporo osób twierdzi, że nigdy nie założyłoby profilu na portalu randkowym, a potem szuka miejsca, gdzie można by wstawić ogłoszenie o poszukiwaniu drugiej połówki. Bywa, że udaje się poznać fantastycznego, innym razem spotkania w rzeczywistości zupełnie nie są aż tak intrygujące, jak przez Internet. Wiele zależy od naszych chęci i szczerości drugiej osoby. Może i nic nie wyjdzie z takiego poszukiwania, ale nie masensu rezygnować może przypadkiem znajdziemy swoją drugą połówkę jabłka? Oczywiście zawsze będziemy mieli wątpliwości, czy da się w ogóle budować prawdziwy związek z osobą, którą poznaliśmy przez Internet. Ale w naszych czasach nie ma, co deprecjonować internetowych zażyłości.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-10-22 14:37:22
Tagi: zdjęcie, historia, portal, ogłoszenie