Sound Crazy

Serwis kultury

W obecnych czasach przedsiębiorstwa nie działają już bez odpowiednich systemów, które zarządzają rachunkami

Pewnie są jeszcze niewielkie przedsiębiorstwa, które prowadzą wszelką dokumentację tylko w sposób ręczny i nie korzystają z żadnych kadrowych albo fakturowych programów.


Jednakże, coraz większa ilość firm przychyla się ku takim rozwiązaniom, ponieważ maksymalnie ułatwiają pracę oraz oszczędzają czas.


Pacjentka
Napisał: Ninian Reid
Na podstawie: http://www.flickr.com


Przykładowo elektroniczny obieg faktur to w obecnych czasach coś całkowicie zwyczajnego. Tego typu operowanie rachunkami zna prawie każdy księgowy. Taki sposób powoduje, że pracuje się łatwiej oraz szybciej. Jeśli szukamy jakiejś konkretnej faktury, to mamy możliwość ją odszukać w programie po wybranej frazie - nazwie spółki, kwocie, wykonanej pracy czy NIP-ie. Program ten umie także wyciągać dane ze skanów faktur. Jest to niebywały plus, gdyż danych nie musimy już przepisywać ręcznie. A jak wszyscy zdajemy sobie sprawę - mogą wówczas nastąpić katastrofalne w skutkach pomyłki - nikt przecież nie chce kontroli z Urzędu Skarbowego.


Elektroniczny obieg faktur mamy możliwość też połączyć bezpośrednio z CRM czy SAFO. Zezwala też na wirtualne dopisywanie komentarzy przez różne osoby oraz akceptowanie planów i ich kosztów przez dyrektora. Jest również rewelacyjnym sposobem na sprawdzanie terminów uiszczania opłat i znalezienie osoby, która bezpośrednio odpowiada za powstałe szkody.
Wszystko odbywa się online, toteż ratujemy drzewa. Dbanie o naturę jest dzisiaj tematem bardzo modnym. Należy zatem wtłaczać się w nowy nurt.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-10-15 23:54:38
Tagi: logo, sieci, informacje, koszt