Sound Crazy

Serwis kultury

Kilka podstawowych informacji o telebimach, jak są one obecnie wykorzystywane w reklamie zewnętrznej.

Zewnętrzna reklama od wielu lat jest niezwykle popularna i chętnie wykorzystywana przez różne firmy. W ostatnich latach w miejsce tradycyjnych, ogromnych bilboardów pojawiają się elektroniczne tablice, zwane telebimami.


Wykorzystują one do swojego działania bardzo wydajne, kolorowe diody, których barwą światła i natężeniem można prosto sterować. Każdy z punktów matrycy jest złożony z trzech diod, które w rezultacie dają barwę widzianą przez odbiorców. Tego typu telebimy mają szereg istotnych zalet, dzięki jakim ich popularność cały czas rośnie.

Zaintrygował Cię ten tekst? Jeżeli tak, to bez wahania sprawdź też to użyteczne omówienie. Po prostu kliknij ten link a z pewnością się nie rozczarujesz!

W pierwszej kolejności pozwalają na wyświetlanie reklam bez patrzenia na pogodę, co w przypadku tradycyjnych plakatów bywało bardzo różnie. Wykorzystywane są na tyle mocne, że je bardzo dobrze widać nawet z odległości kilkuset metrów, nie przeszkadza im także mgła, opady czy ciemność - przejdź na medas-media.com.pl.


reklama zewnętrzna
Napisał: Ryan Bodenstein
Na podstawie: http://www.flickr.com


Następnymi zaletami, jakimi się charakteryzuje reklama na telebimie Trójmiasto, jest ogromna elastyczność w zakresie jej emisji. Przy tradycyjnej tablicy reklamowej zmiana obrazu wiązać się będzie z koniecznością przyjechania pracownika, który będzie musiał nakleić nowy. Przy telebimach wszystko wygląda dużo prościej, wystarczy ustalić odpowiednią sekwencję emisji, wgrać to do sterownika i wszystko ma działać - medas-media.com.pl.
Coraz częściej spotyka się także przypadki, kiedy sieć telebimów w danej miejscowości jest zdalnie sterowana przez jedną firmę, dzięki czemu daje to możliwość tworzenia rozbudowanych kampanii reklamowych.

Jeśli masz chęć zgłębić jeszcze inne materiały na opublikowany tutaj temat, zobacz tekst na portalu (https://franklincovey.pl/szkolenia/lider-na-kryzys-wyjdz-z-kazdego-kryzysu-z-rozwinietymi-skrzydlami/), a z pewnością on także będzie dla Ciebie wyjątkowy.

Popularność telebimów cały czas rośnie i wszystko świadczy o tym, że ten trend będzie jeszcze wyraźniejszy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-10-13 03:52:40
Tagi: gra, Urządzenia, firmę, działania