Sound Crazy

Serwis kultury

W co warto zainwestować pieniądze?

Wszelkie sondaże ukazują alarmujące dane: tylko niewielki procent Polaków ma w ogóle oszczędności. Nie potrafimy oszczędzać pieniędzy, nie mówiąc już o ich lokowaniu, więc tak mało osób wie, czym są fundusze Seed Capital.


firma - wizja
Napisał: HazteOir.org
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nasz kraj oczekuje od nas płacenia bardzo wysokich podatków. Cóż oferuje nam w odpowiedzi na to? Z przykrością należy stwierdzić, iż prawie nic. Od dawna słyszy się o problemach służby zdrowia, a zwłaszcza o ogromnych trudnościach funduszy emerytalnych. Obecnie prawie każdy fundusz emerytalny ma trudności z wypłaceniem emerytur ( Capital).

Jeśli zaciekawił Cię opisywany wątek, to odsyłam do źródła (https://www.certificator.eu/en/Certification/GOST-R.html) - tam odnajdziesz fascynujące informacje, które są skrupulatnym opisem tego zagadnienia.

Fachowcy mówią o tym że środków na emerytury dla osób, które teraz są w średnim wieku zwyczajnie nie będzie. Fundusze emerytalne zakładane zostały po to, by pomagać osobom pracującym w składowaniu ich środków finansowych z przeznaczeniem na następujące później wypłacanie świadczeń emerytalnych – głównie z nimi większość z nas kojarzy fundusze jako takie. Jednakże to tylko czubek góry lodowej: istnieje coś takiego, jak przykładowo fundusze kapitału zalążkowego. Co to takiego? Ciężko dosadnie wyjaśnić to w paru słowach. To specjalistyczne fundusze charakteryzujące się podwyższonym ryzykiem. Ich cel to zainwestowanie w spółki, które mają innowacyjny projekt, który pozwoli na ich prężny rozwój.Jeżeli pragniemy w jakiś sposób zatroszczyć się o swoją pieniężną przyszłość, opłaca się zacząć inwestować w giełdę. Tak oto można prosto jak również w krótkim czasie zwiększyć swoje pieniądze z przeznaczeniem na emeryturę. Otrzymaną tak gotówkę trzeba wpłacić na konto oszczędnościowe z wysokim oprocentowaniem. To doskonały sposób na pomnożenie swojego kapitału. Idealnie w tym wypadku sprawdzą się fundusze kapitału zalążkowego. W jaki sposób się za to zabrać? Na początku z pewnością trzeba ustalić, jaką kwotę chcemy przeznaczać na ten cel.

Czy ten wpis zainteresował Cię na tyle, że pragniesz więcej? Więc po kolejne informacje przejdź do podanego linku. Tam znajduje się ciekawy fakt.

Jeśli więcej zainwestujemy to także więcej może przepaść, lecz i więcej możemy zyskać – trzeba nauczyć się kalkulacji ryzyka, bo kiedy dobrze to opanujemy, mamy szansę pomnażać swoje pieniądze wielokroć. Fundusze Seed Capital cechują się wpieraniem przedsiębiorstw w początkowej fazie ich działalności (Prometeia Investments spółka z o.o.). Nie za każdym razem z takiej firmy powstanie prawdziwa perła, ale da się nauczyć, jak wyszukiwać podmioty gospodarcze o takim potencjale. Opłaca się stawiać na innowacyjne zainwestowanie pieniędzy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-09-29 20:05:05
Tagi: projekt, kryzys, fundusze, czasu, lokata