Sound Crazy

Serwis kultury

Łóżkowe akcesoria jako upominek na wieczór panieński lub kawalerski. Propozycje dla wyzwolonych.

Kiedy wybieramy się na wieczór panieński lub kawalerski, zazwyczaj wybieramy upominek dopasowany do okazji. Gotowych wskazówek można poszukać w sieci, ale czym innym jest bogato zilustrowana „Kamasutra”, a czymś innym pas cnoty. Jakimi gadżetami warto się zainteresować, żeby były nietuzinkowe i trafione w punkt?

Oczywiście zawsze bezpiecznym prezentem dla kobiety niepodważalnie będzie komplet bielizny. Livia Corsetti proponuje kuszącą bieliznę erotyczną, całe zestawy, subtelne szlafroczki, a nawet pończochy i gorsety. Gama kolorystyczna, modele jak i rozmiary to urzeczywistnienie fantazji niejednej pani –z pewnością wybór jest duży. Warto taktownie zapytać przyszłą pannę młodą, jakie preferuje kolory, a przyszłego pana młodego poprosić o pomoc w doborze rozmiaru, aby faktycznie wycelowaćz prezentem perfekcyjnie. Livia Corsetti ma do zaoferowania również szeroki asortyment delikatnych koszulek nocnych oraz przebrania. I tu można popuścić wodze fantazji i wybrać przyszłej pani młodej zabawny kostium pokojówki. Panie często także zapewniają o nastrój w sypialni, zatem aromatyczne świeczki albo maski na oczy także mogą być stosownym prezentem- odkryj więcej tutaj.Bielizna erotyczna
Napisał: Lies Thru a Lens
Na podstawie: http://www.flickr.com
Panowie, którzy organizują wieczór kawalerski swojemu kumplowi na ogół wpadają na znacznie bardziej ekstrawaganckie pomysły. Nie trudno wynaleźć męski pas cnoty albo dać – niby dla żartu – pigułki albo żel typu Penilarge. Zobacz przenieś mnie do źródła. Jednakże przyszłemu panu młodemu można kupić w prezencie feromony albo kilka żeli nawilżających w wielu zapachach i smakach. Feromony w zupełności specjalnie używa się w celu zwiększenia atrakcyjności seksualnej, natomiast dopiero od niedawna feromony zdobywają coraz więcej fanów i są coraz bardziej kupowane, więc prezent zdecydowanie będzie używany. Pięknie pachnące żele do masażu również.

Jak by na to nie spojrzeć, wszelkie sypialniane prezenty to często podarunek nie dla jednej osoby, ale dla pary, bo nawet jeśli Penilarge to produkt dla mężczyzn, będzie mieć również bardzo duży wpływ na wybrankę serca. Wybierając prezent miejmy na uwadze to, aby każdy mógł zyskiwać z niego zadowolenie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-03-31 17:52:33