Sound Crazy

Serwis kultury

Siedemdziesiąt pięć tysięcy ludzi każdego dnia widzi naszą reklamę, czyli w jaki sposób skutecznie promować się w Koninie

Nie od wczoraj wiadomo, że najskuteczniejsza promocja to taka, którą rejestrujemy przypadkiem, przykładowo czekając na skrzyżowaniu na zmianę sygnalizacji świetlnej. Jak chociażby w Koninie, przy ruchliwej ulicy Kleczewskiej.


Znajdujący się w tym miejscu ekran, należy do firmy posiadającej sieć telebimów w Koninie. Ten przy ulicy Kleczewskiej ma szerokość 5 metrów, a jego wysokość wynosi 4 metrów. Bez zakłóceń funkcjonuje również przy ekstremalnych warunkach pogodowych – od minus 20 stopni aż do 60 stopni na plusie.

Jeżeli zaintrygował Cię ten tekst, kliknij ten link - to bez dwóch zdań świetne omówienie (http://tawol.com.pl/pl/kolnierze/) tej sprawy. Koniecznie to przeczytaj!

Umocowany jest przy jednym z najważniejszych skrzyżowań w Koninie, przez które codziennie przejeżdża blisko 75 000 ludzi. To także miejsce przecinania się najgęściej zaludnionych dzielnic Konina.

telebim reklamowy LED
Napisał: FlexVision.pl
Na podstawie: FlexVision.pl
W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się różne agencje usługowe, hotele, markety, banki, ale też urzędy, szkoły, firmy i kościoły. Sieć telebimów składa się w Koninie z kolejnego ekranu, który umocowany jest przy wjeździe do Koninie, w sąsiedztwie drogi krajowej numer 25.

Czy masz ochotę przeczytać więcej na tej witrynie (http://www.sigma-rachunkowe.pl/) na prezentowane na tej stronie zagadnienie? Jeśli tak, kliknij ten link - nie zawiedziesz się. To podobna tematyka.

Na tych dwóch ekranach wyświetlane są filmy reklamujące między innymi różne sklepy, knajpy, szkół i gabinetów stomatologicznych. Jak uważają właściciele telebimów, na spoty codziennie patrzy aż 75 000 mieszkańców Konina. Jeżeli chcemy zobaczyć, jak prezentują się telebimy, wpiszmy w wyszukiwarce online frazę „telebim Konin Kleczewska”. W sekcji graficznym opublikowane są jego zdjęcia, a w sekcji kartografii – precyzyjna lokalizacja oraz trasa dojazdu.


Taka forma komunikowania za pomocą telebimów jest zatem wyjątkowo dogodna dla reklamodawców. Co powinniśmy zrobić, aby nasz spot był pokazywany na telebimie? Wystarczy odwiedzić medas-media.com.pl. Po wpisaniu w wyszukiwarce frazy „telebim Konin Kleczewska” zostaniemy przekierowani na platformę jego właściciela. Zawarł na niej precyzyjne specyfikację ekranu oraz warunki nawiązania współpracy. Należy się na nią zdecydować, jeśli szukamy efektywnego sposobu reklamy. Nasze filmiki reklamowe umieszczone na telebimach, dotrą aż do 75 tys. mieszkańców miejscowości, a krótkie filmy wideo na długo zapadną w pamięci, niż nawet najbardziej wyszukane grafiki.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-03-13 10:32:46
Tagi: ekran, plakaty, lokalizacja, telebim, konin