Sound Crazy

Serwis kultury

Z jakiego powodu bilboardy cały czas są tak chętnie wykorzystywanym nośnikiem reklamy, z czego się bierze ich skuteczność.

Zewnętrzna reklama bez przerwy się cieszy ogromnym zainteresowaniem klientów, mimo coraz większej powszechności cyfrowych form przekazu. Bierze się to z tego, że cały czas jest skuteczna, a biorąc pod uwagę możliwości jest atrakcyjna cenowo.


Firmy bardzo chętnie wybierają różnego rodzaju tablice reklamowe, billboardy Biała Podlaska czy coraz popularniejsze ekrany LED jako jeden z podstawowych nośników kampanii reklamowych Sprawdź na stronie . Między innymi to wynika z tego, że jak na razie ciężko jest zlokalizowany przy ruchliwej ulicy wielki plakat zastąpić czym innym. I wiele wskazuje na to, że w najbliższym czasie nic się w tym temacie nie zmieni, gdyż po statystykach widać, że zewnętrzna reklama (audiomarketing) w takiej postaci bardzo dobrze się trzyma.


billboardy białystok
Napisał: Yukiko Matsuoka
Na podstawie: http://www.flickr.com


Jednym z największych plusów tego typu form reklamowych jest możliwość dotarcia do dużej ilości klientów przy stosunkowo niewielkich kosztach. z reguły ogromne billboardy Białystok Billboardy z Białegostoku widzi się w miejscach, w których jest dużo ludzi. Będą to więc duże ulice, okolice centrów handlowych czy też deptaki czy place. Z powodu tego, że mimo dużych wymiarów przejeżdżający lub przechodzący ludzie będą mieli tylko parę chwil na obejrzenie całości, to najczęściej bilboardy są wyjątkowo proste jeżeli chodzi o przekaz. Mają bowiem jakiś rysunek albo zdjęcie oraz krótkie, łatwe do skojarzenia hasło reklamowe.
Lecz właśnie ta prostota daje bardzo dobre rezultaty, gdyż duża powierzchnia samego nośnika i niemożliwość jego nie dostrzeżenia powoduje, że nawet jak nie patrzy się na niego specjalnie, to i tak kątem oka się do dostrzega.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 13:11:20
Tagi: hasło, firmy, plakat, interes