Sound Crazy

Serwis kultury

Reklama na telebimie - czyli, najwspanialsze miejsca na ogłoszenie wewnątrz Rzeszowie oraz Krośnie dla Twojej reklamy

Telebimy wewnątrz Rzeszowie - jaką rzeczą się charakteryzują? A ten w Krośnie? Co je łączy - jaka rzecz rozdziela? A może żadnego typu rzecz nie dzieli? Dowiesz się wszystkiego, odczytując nasz felieton!
przypły pieniędzy
Napisał: Allan Ajifo
Na podstawie: http://www.flickr.com


ochroniarz
Napisał: Metropolico.org
Na podstawie: http://www.flickr.com


Telebimy Rzeszów - są w posiadaniu w swojej dość dużej ofercie aż pięć środków przekazu reklam o technice LED konkretnej firmy a także oczywiście wiele innego rodzaju o tej samej technologii LED, rozrzuconych po calutkim Rzeszowie sprawdź pełną ofertę na tej stronie. Ogólnie wyświetlacze tego rodzaju posiadają (w porównaniu do zwykłych przekaźników reklamowych) wspanialsze ubarwienie, przez co skutkuje lepszym widokiem z ulicy (kolory bywają w dobry sposób nasycone i dobrze uwidocznione bywają obrazy). Według badań skierowują one wzrok sześciokrotnie mocniej niż zwyczajne billbordy, banery oraz tablice.

Jeżeli fascynuje Cię przedstawiany artykuł, odszukaj witrynę (https://www.workservice.pl/praca/monter/wroclaw/), która podnosi podobne wątki, także będą z pewnością ciekawe.

Mocną stroną tego typu telebimów (LED) jest możliwość zmieniania w każdej chwili informacji o najnowszych rabatach, zniżkach cen lub wyprzedażach oraz to o wiele szybciutko niż na tradycyjnych miejscach na ogłoszenie.


Telebim Krosno - przeciwko pozorom nie jest to przez przypadek wybór słówek, albowiem Telebim Krosno powstał, tylko oraz wyłącznie Pojedynczy oferta dostępna pod adresem . Jak widać w górnym przykładzie, stosowaną w Krośnie techniką bywa technologia LED. Jej głównym obszarem robienia jest konkretnie - ruchliwe rozwidlenie dróg obok ul. Sikorskiego.
Ceny reklam na tym telebimie bujają się pomiędzy 125 złotówek za 68 wyświetleń w przeciągu dzionka co 15 minutek (na miesiąc wychodzi 2040 wyświetleń co 7,5 sekundy), a nawet 915 złotych na 204 wyświetlenia w ciągu dnia (6120 wyświetleń na miesiąc, co 30 sekund).

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 13:07:22
Tagi: technologia, rzeczy, Przedsiębiorstwa, dług, typ