Sound Crazy

Serwis kultury

Praktycznie każdy z właścicieli firm przynajmniej raz spotkał nieuczciwych wierzycieli

Kiedy prowadzisz własną firmę, wówczas na pewno niejeden raz już spotkałeś na swojej drodze nieuczciwych wierzycieli. Praktycznie każdy z właścicieli firm przynajmniej raz znalazł się w sytuacji, kiedy klient opóźniał się z uregulowaniem faktury albo po prostu w ogóle jej nie uregulował i sprawa musiała skończyć się w sądzie. To bez wątpienia nie są przyjemne wypadki dla właściciela żadnej firmy – tym bardziej, że często sprawy sądowe ciągną się przez długie lata, a nieuczciwy przeciwnik robi wszystko, aby skończyć taką sprawę jak najlepiej dla siebie.


monitoring należności
Napisał: Håkan Dahlström
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeśli chcesz w przyszłości uniknąć tego typu przypadków, wtedy zdecydowanie powinieneś zainteresować się nowoczesną funkcją wprowadzoną przez sądy. Jeśli chcesz sprawdzić, czy Twój potencjalny klient (łącze), z którym chcesz wejść w spółkę nie zalega przypadkiem z wypłatą pieniędzy innym firmom, wówczas na pewno powinieneś zastosować wobec niego monitoring należności - więcej na stronie Dzięki temu łatwo sprawdzisz, czy dana osoba nie ma nieuregulowanych rachunków w stosunku do innych firm.


Kiedy okaże się, że tak jest, zdecydowanie powinien być to dla Ciebie sygnał ostrzegawczy. Jeśli nie znasz dobrze tej osoby i nie jesteś pewien, czy możesz jej zaufać w stu procentach, wtedy bez wątpienia nie powinieneś wchodzić z nią w interes, bo może się to dla Ciebie skończyć źle. Nie powinieneś z pewnością wchodzić w interesy
monitoring należności
Napisał: Intel Free Press
Na podstawie: http://www.flickr.com
także z osobami, które zostały osądzone prawomocnym wyrokiem sądowym. Jeżeli masz pewność, że Twój potencjalny kontrahent miał jakąś sprawę w sądzie, wtedy sprawnie możesz sprawdzić to przez internet. Jeżeli wiesz, w jakiej sprawie brał udział, wtedy możesz zwrócić się do konkretnego sądu o okazanie Ci akt danej sprawy.

Jeśli tylko umotywujesz właściwie wniosek, wtedy bez wątpliwości uzyskasz dostęp do akt sprawy Twojego klienta – to bez wątpienia pozwoli Ci go lepiej ocenić i podjąć właściwą decyzję co do przyszłej współpracy. Niemalże każdy sąd (www.komornikolesno.pl/kontakt/) powinien dać Ci wgląd do akt, jednak jeśli jest to e-sąd dostęp do akt, , masz właściwie zapewniony. Dzięki właściwie złożonemu wnioskowi zdecydowanie go otrzymasz.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 14:23:24
Tagi: firma, pieniądze, klient, wniosek, Sąd, kontrahent