Sound Crazy

Serwis kultury

Audiobooki - czyli, książeczki która ktoś czyta dostępne w sieci internetowej

Co to bywają audiobooki i w jakim miejscu istnieje możliwość je zakupić? Jak dużo one mogą kosztować? Na czym polega ich unikalność? Odpowiemy na te pytania posługując się przykładem od autora Andrzeja Sapkowskiego pod tytułem "Boży Bojownicy".


Wbrew pozorom, w ostatnich latkach urosła ochota person na czytanie - ma możliwość nieznacznie, jednak odnotowano rozrost sprzedaży książek zarówno papierowych, jak również alternatyw elektronicznych a więc ebooków.
Nas jednak dzisiaj interesują Audiobooki, które to bywają doskonałą opcją dla tych, którzy to nie maja opcji żeby czytać (na przykład niewidomi), albo po prostu nie posiadają na to nazbyt wiele czasu. Zbliżymy państwu jak wygląda sprawka z audiobookami, na podstawie tytułu którego napisał Andrzeja Sapkowskiego.


wydarzenie kulturalne
Napisał: Piotr Drabik
Na podstawie: http://www.flickr.com


Boży bojownicy audiobook to jeden spośród topowych ebooków na polskim rynku.

Jeżeli ten wpis Cię zaciekawił, to śmiało kliknij tu oraz zobacz, co znajdziesz w najnowszym tekście (https://boskabijoux.pl/kategoria-produktu/produkty/produkty-bransoletki/bransoletki-ze-znakiem-ryby/). On również okaże się warty uwagi.

Trwa konkretnie 23 godzinki i 31 minut, czytany poprzez gwiazdy, takie jak na przykład: Krzysztof Gosztyła, który gra Narratora, Anna Dereszowska jako głos Nikoletta (Jutta), czy Adam Ferency jako głos Prokop Goły, nie napomykając już o rólce Mariana Opanii jako Joszt Dun zwanego Telesmą. W sumie w calutkim audiobooku jest w okolicy trzydziestu pięciu nazwisk bardzo znanych oraz słabiej znanych aktorów, którzy to według opinii odwalili kawałek dobrej roboty, podkładając głosy bohaterom.
Ogólnie cena za ów audiobook wynosi w okolicy sześćdziesięciu pięciu złotych, jednak innego rodzaju audiobooki możemy natrafić taniej, lub również drożej.

Czy wiesz, gdzie również można odszukać analogiczne materiały? Jeśli nie, to kliknij na ten link i zerknij na treść (https://www.eccoholiday.com/hotel-grecja-eleftheria-4867.html) zaprezentowanego tam artykułu.

Na rynku polskim na dany momencik nie istnieje aż tak dużo audiobooków, jednakże cały czas liczba tytułów się rozszerza, rozciągając na różne gatunki - od fantasy po romans.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 12:20:56
Tagi: dom, gry, czas, gwiazdy, cena