Sound Crazy

Serwis kultury

Jak być modną

Lat temu 30 o Polkach powiadało się, że są bardzo kreatywne jeśli chodzi o modę. Nasze mamy oraz babcie potrafiły z pomocą igły a także szydełka wyczarować cuda dosłownie z zera.
czołowe blogerki
Napisał: Monika Dąbrowska
Na podstawie: Monika Dąbrowska
Minęły trzy dekady zmieniło się wszystko.

Sprawdź, że praktyczna propozycja (http://www.muzeum1939.pl/wystawy-muzuem-drugiej-wojny-swiatowej.html) ma przydatne dane, okażą się wartościowe - one Cię niewątpliwie kompletnie pochłoną. Kliknij tu!

Jedno pytanie pozostało jednakże nie zmienione - skąd czerpać pomysły na ciuchy do szkoły czy na randkę. Jako się rzekło problem jest odwieczny jednak można śmiało rzec że w XXI wieku kobiety mają łatwiej. Dziś wystarczy spożytkować tzw. stylizacjetv youtube jest to bodajże najlepszy sposób na zapoznawanie się z ciekawostkami w świecie mody - stylizacjeTV sklep. Tak samo jak w każdej innej dyscyplinie w internecie odnajdziemy setki jeśli nie tysiące stron o tej tematyce. Mogą to być tradycyjne strony internetowe opisujące z pomocą przekazu tekstowego i fotek ciekawiący nas temat. W wypadku omawianej dyscypliny w największym stopniu popularne są filmiki wideo z oczywistych powodów.

Niechybnie czytelnik domyśla się iż autorami tych filmów są ludzie młodzi. Nie jedynie stąd, że stosunkowo łatwo posługują się współczesnymi technikami, ale też stąd że od zawsze dla młodych ludzi ich własny wizerunek i aprobata środowiska są niesłychanie ważne. Ne dziwi więc, że jednej z najbardziej popularnych blogerek modowych littlemonster96 youtube służy nie tylko do lansowania odzień lecz też do lansowania siebie - Angelika Mucha.


Jednym słowem jest to kanał dziewczęcia z sąsiedztwa z jaką każdy z odbiorców może się utożsamiać, stąd kanał ów to mieszanka mody z prywatnymi filmikami takimi jak relacje z występów czy też urodzin czy też innych wydarzeń istotnych dla autorki. Zdaje się iż dokładnie ta autentyczność jest najogromniejszą siłą tego typu dorobków. Nie jest ona jedyną osobą u której możemy znaleźć analogiczne cechy twórczości, drugim przykładem jest Zuzanna Borucka instagram użytkuje ona w bardzo pokrewny sposób.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-10 11:06:18
Tagi: moda, Filmy, blogerka