Sound Crazy

Serwis kultury

Decoupage jako technika używana do ozdabiania rzeczy

Ludzie ciągle szukają nowatorskich rozwiązań i propozycji na nietypowy wystrój domu, czy mieszkania. Czasem drobnostka może nadać wnętrzu osobistego charakteru.


Bardzo modną techniką twórczości pomysłowej jest decoupage.

ozdoby choinkowe
Napisał: makelessnoise
Na podstawie: http://www.flickr.com


Przy szczypcie zaangażowania, bajecznie ubogacone obiekty mogą ozdabiać nasz dom. Sklep decoupage oferuje materiały do tej techniki. Produkty używane do dekoracji owego rodzaju winny wyróżniać się jak najwyższą jakością, ponieważ jedynie wtedy mamy pełne przekonanie, że własne dzieło będzie trwałe i nie utraci własnych atutów artystycznych z upływem czasu - sklep decoupage Tokarnia Sosenka.


Technika ta może być stosowana do upiększania przedmiotów wykonanych z przeróżnych materiałów przez naklejanie na nie projektu z papieru. Cechuje się naklejaniem motywów w ten sposób, aby wywoływały one odczucie ręcznie namalowanych. Zdołają to być obiekty z metalu, plastikowe zbiorniki, szkatułki drewniane, czy wazony szklane. Technika ta może być z powodzeniem używana jako metoda ozdoby wielu obiektów codziennego użytku, lecz także jako sposób na sporządzanie niepowtarzalnych elementów ozdobnych - pudełeczko decoupage. Na szczególną uwagę zasługuje technika decoupage zezwalająca uzyskać całkiem unikalny, niezwykły efekt 3D. Potrzebuje ona zastosowania specjalistycznych surowców, ale rezultat daje dużo satysfakcji.
decoupage
Napisał: Personal Creations
Na podstawie: http://www.flickr.com


W ten sam sposób jest możliwość sędziwy mebel przemienić w niepowtarzalny, ładny przedmiot.


Komponowanie tych ozdób na sprzętach, lub szkle z użyciem stosownych materiałów może stać się przyjemnym i twórczym zajęciem, a ubogacone przedmioty będą zachwycać gości.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-12-14 13:05:54
Tagi: sukces