Sound Crazy

Serwis kultury

Zabawa dla łakomych na intensywne przeżycia

Gry umysłowe, zagadki, szarady, od wielu lat intrygowały ludzi. W czasie, gdy szare komórki są przymuszone do energicznego myślenia, człowiek odczuwa, iż jest rzeczywisty – w myśl przysłowia: ”myślę więc jestem”.


Natomiast, gdy mózg musi działać pod presją, gdy człowiek zdaje sobie sprawę, że by nie ponieść porażki musi się sprężyć – w tym momencie odczuwa, iż może nawet umrzeć.
escape room warszawa
Napisał: Materiały prasowe


piosenki
Napisał: Tae Sandoval Murgan


szkoły
Napisał: AKADEMIA WILANOWSKA
Na podstawie: AKADEMIA WILANOWSKA


To odczucie, choć nie jest dla ludzi o słabych nerwach, od niepamiętnych czasów było uważane za niebywałe przeżycie. Takie uczucie zagwarantuje każdemu firma Escape Room Warszawa - sprawdź escape game warszawa. Escape roomy są całkiem nową formą zabawy grupowej. Cały fun polega na tym, że w limitowanym czasie grupa graczy musi się wydostać z zamkniętego pokoju. Jeżeli im się nie uda – przegrywają. Mamy trzy pokoje o wybranym temacie. Pierwszy urządzony jest w stylu średniowiecznej sali do torturowania. Ludzie będą się czuć w niej nieprzyjemnie, przez wzgląd na użycie sztucznej krwi. W dodatku pomieszczenie jest klimatyzowane, z tego powodu wewnątrz odczuwalna jest temperatura ok. piętnastu stopni Celsjusza, co jeszcze intensywniej przymusza graczy do szybkiego działania. W pokoju o całkowitej wielkości 25 metrów kwadratowych umieściliśmy wykonane z drewna dyby, klatki z kolcami, łoże sprawiedliwości, wbite w ścianę kajdany z żelaza oraz wiele drobniejszych narzędzi do tortur. Gracze będą mieli za zadanie odkryć w czasie trwania zadania mroczną tajemnicę pokoju i stawić czoła obrzydliwym zadaniom, by odnaleźć klucz do drzwi. Escape Game Warszawa zaprasza zaś do poznania historii pochowanej wraz z kapitanem pirackiego statku. Jak mówi powiedzenie – „kapitan opuszcza statek na końcu”. We wnętrzu poczujecie się jakbyście „poszli” na samo dno oceanu wraz z kapitanem.
W jaki sposób mogło dojść do owej sytuacji? Czy stoi za tą sprawą szczwany pierwszy oficer, czy może calutka załoga? A może to kapitan oszalał i pogrzebał przy tym swoich kamratów? Musicie się tego wszystkiego dowiedzieć w czasie 45 minut, w innym wypadku zostaniecie wraz z kapitanem na wieki w głębinach oceanu Spokojnego.


Nie zwlekajcie aż ktoś zabierze wam okazję wejścia do jednego z tych pomieszczeń, żeby poznać zagadkę, która ukrywa przed ludźmi. Escape Room to idealna zabawa dla grupy znajomych, pełna wrażeń.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-08-31 12:54:30
Tagi: dania, pokoje, okres