Sound Crazy

Serwis kultury

Sprawdzone produkcje dla popołudniowego odprężenia. Kilka podpowiedzi

Jeśli razem z naszym partnerem lubimy zakończyć pracowity tydzień oglądając niezły film, dobrze jest sięgnąć po coś z nowości filmowych albo żelaznej klasyki. Nawet jeśli mamy różne gusta, jest spora szansa, że wybierzemy film, który spodoba się nam obojgu. Po dokonaniu wyboru tytułu najlepiej sprawdzić treść fabuły i opinie o filmie, chociaż nie trzeba się nimi sugerować.
łzy słońca
Napisał: liketearsintherain's buddy icon
Na podstawie: www.flickr.com
Gdy chcemy mocnych wrażeń, sięgnijmy po produkcję Łzy słońca. To świetna, sensacyjna opowieść, jaka zyskała sobie dużą popularność wśród amatorów kina akcji i przychylne komentarze krytyków filmowych i środowiska filmowego, czego wyrazem były choćby ważne nagrody i wysoka dystrybucja DVD. Łzy słońca przypadną do gustu wszystkim tym, jacy uwielbiają popisowe, ekranowe role Monici Belucci i Bruce'a Willisa, ponieważ tworzą atmosferę w tym filmie i grają bezbłędnie. Mocne uderzenie zapewni również Adrenalina 2 - przeczytaj na stronie. Produkcja o tym tytule nie pozostawi nikogo obojętnym – mamy to jak w banku. Jeżeli tylko spodziewamy się dobrego, rozrywkowego filmu z rozmachem - Adrenalina 2 jest dla nas. Kiedy potrzebujemy czegoś lekkiego, wybierzmy coś spośród komedii. Choć naprawdę rzadko można trafić na film komediowy jaki, trafia zarówno do pań, jak i panów, Męsko damska rzecz powinna wpisać się w gust obu płci. Lekki i zabawny film - profesjonalne wideofilmowanie - o parze mieszkającej w sąsiedztwie i uczęszczającej do tej samej szkoły, ale całkowicie się nie trawiącej. Zagadkowym trafem pewnego dnia te postacie budzą się w nie swoich ciałach i od tego momentu fabuła zaczyna się rozkręcać. Choć opis może brzmieć banalnie, Męsko damska rzecz przypadnie do gustu tym, którzy w kinie szukają przede wszystkim powodów do śmiechu. Gdy chcielibyśmy pozostać w klimacie komediowym, Dwa tygodnie na miłość idealnie wpiszą się w ten klimat - hop do źródła. To fajna opowieść bez głębszych dygresji, lecz bardzo przyjemna, lekka i miła dla oka, idealna na odprężenie i uwolnienie umysłu od trosk minionego tygodnia. Dobre kreacje przystojnego faceta – Hugh Granta i pięknej – Sandry Bullock na pewno zapadną w pamięć, lecz Dwa tygodnie na miłość nie jest filmem, do którego będziemy wracać.


Gdy potrzebujemy sporej dawki adrenaliny, wybierajmy produkcje sensacyjne, a kiedy po pracowitym tygodniu potrzebujemy czegoś lekkiego, prosta komedia romantyczna będzie najlepsza.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-08-01 07:48:03
Tagi: rzeczy, gra, gust, opinie