Sound Crazy

Serwis kultury

Błyskawiczny pomysł na relaks - dobre, domowe kino

Spora grupa Polaków nie umie wyobrazić sobie popołudnia bez oglądania telewizji. Uwielbiamy filmy, szczególnie komediowe. Idealny przepis na wieczorny relaks to dla większości z nas kanapa oraz film.
ubrania - obrazek
Napisał: Kris Duda
Na podstawie: http://www.flickr.com
Przemysł filmowy to prawdziwa maszyna do robienia pieniędzy – od początków kinematografii filmy cieszą się niezwykłym powodzeniem – początkowo dlatego, iż film to było coś całkowicie innowacyjnego, nowoczesnego. Później dlatego, iż filmy zabierały nas w nieznany świat, pozwalały na przeżycie nieprawdopodobnych wrażeń, dostarczały uczuć, których brakuje nam w prawdziwym życiu. Obecnie wykrystalizowało się mnóstwo gatunków filmowych. Opłaca się krótko opisać parę z nich. Dość mało znany – czarna komedia. Doskonałym przykładem będzie tu produkcja Zgon na pogrzebie. Czarna komedia to śmiech przez łzy – śmieszne jest to, co tak naprawdę przysparza nam smutku, właściwie bawią nas sytuacje, z których nie wolno się nabijać, a przynajmniej jest to źle widziane w naszej kulturze. O wiele bardziej popularne są produkcje przeznaczone dla młodzieży, jak dla przykładu Saga Zmierzch: Zaćmienie.Saga zmierzch zaćmienie na stronie Ceneo Opowieść ta dotyczy przygód szarej śmiertelniczki, która zakochuje się w chłopaku, który jest wampirem. Jest tam wątek miłosny, sensacyjna intryga, pościg, kłamstwa – dosłownie wszystko to, co interesuje młodego odbiorcę. Dla malutkich widzów wymyślone zostały bajki animowane, jak na przykład Bujdy na resorach. Rysunkowi bohaterzy przeżywają niezwykłe przygody, jakie dostarczają najmłodszym mnóstwo frajdy. Zgon na pogrzebie to z pewnością film dedykowany dla dojrzałego widza, nie ze względu na jego treść, ale sposób prowadzenia narracji. Dla młodego widza idealny będzie film Saga Zmierzch: Zaćmienie.


Dostarczy on mnóstwa emocji, pozwoli przeżyć to, czego brak w prawdziwym życiu, pozwoli na chwilę zapomnienia, jeśli damy porwać się opowieści. Dla najmłodszych, ale tym samym najbardziej trudnych widzów, doskonałe będą firmy animowane, takie jak Bujdy na resorach, dostosowane do recepcji filmowej u małych dzieci.


Oprócz filmów często oglądamy seriale. Kilka lat temu niesamowitą popularnością cieszył się serial Skazany na śmierć sezon 2. (skazany na śmierć sezon 2) Opowiada on o losach braci z których starszy ląduje w więzieniu, a drugi postanawia za każdą cenę go wydostać. Ze względu na ogromną popularność aktorzy grający w tym seriali zyskali status mega gwiazd. Skazany na śmierć sezon 2 po prostu trzeba zobaczyć.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-07-15 14:21:13
Tagi: odzież, rzeczy, świat, pomysł